SMARTOUR - cestovní agentura, Markéta Trojáková

 

 O nás Kontakty Naši partneři Obchodní podmínky Turistické info Zajímavé odkazy Doporučení a rady
Infolinky:
 571 625 198
 605 875 830
 email

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Nabídka zájezdů Eurovíkendy Chaty a chalupy Zájezdy s programem Kurzovní lístek Aktuální počasí
 

    

  

Cestovní   agentura   SMARTOUR   akceptuje  platbu  4-mi  druhy  poukázek  Sodexo.  Jsou  to:   Holiday  Pass,

Flexi Pass, Dárkový Pass a nově také Fokus Pass.

 

Poukázky je možno uplatnit na koupi všech zájezdů do výše 12.000,-Kč na osobu, maximálně však do hodnoty 50% ze základní ceny zájezdu na jednu cestovní smlouvu. Poukázky je možno použít na úhradu pouze základní ceny zájezdu – vyjma doplňkových služeb a příplatků.

 

Platbu poukázkami je potřeba hlásit předem, nejpozději při rezervaci zájezdu, a nahlásit taktéž celkovou výši uplatňovaných poukázek. 

 

Poukázky je možno uplatnit pouze do data platnosti uvedeného na poukázkách, a to jen při platbě zálohy. Pokud poukázka obsahuje doplňující informace (např. omezení využití poukázky pouze konkrétním zákazníkem) je třeba je plně respektovat.

 

Poukázky musí být uplatněny v jejich plné hodnotě (hotovost nevracíme).

 

Poukázky nelze směňovat za hotovost, a to ani v případě, že dojde ke storno zájezdu. V takovém případě bude zaplacená částka, po odečtení případných stornopoplatků, převedena na jiný zájezd či v jiném termínu, na základě volby uživatele poukázek,  a to při dodržení zákonných podmínek. Nebude-li uživatel poukázky souhlasit s převedením na jiný zájezd či v jiném terminu, propadá tato částka ve prospěch cestovní agentury SMARTOUR.

 

Obsahuje-li předložená poukázka razítko nějaké provozovny, je-li proděravěná, s nečitelným čárovým kódem nebo číslem poukázky, či jinak znehodnocena nebude přijata.

Jakékoliv slevy jsou poskytovány pouze z doplatku tj. rozdílu mezi základní cenou zájezdu a platbou v poukázkách. Lze tedy poskytnou veškeré slevy nabízené organizující cestovní kanceláří (především za včasný nákup, slevy věrnostní, seniorské, novomanželské, atd.) a nepočítají se z hodnoty uplatňovaných poukázek.

    Textové pole:      Textové pole:

    Textové pole:      Textové pole: